SportsDirect

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Умови викупу sportsdirect.com:

 • доставка по Англії безкоштовна;
 • доставка в Україну: 17 грн./100 г.;
 • термін доставки: 15 - 20 днів;
 • комісія за викуп: 5%;
 • викуп: 2-3 рази на тиждень

SportsDirect - англійський стоковий магазин в основному спортивних товарів, але можна знайти і сорочки, брюки, багато різних дрібниць для дому. Великий вибір одягу, взуття, аксесуарів для різних видів спорта. Майже кожного дня проводять розпродажі, акції. Всі брендові товари оригінальні. 

Вибір товару

Для зручності, спершу виберіть країну покупки - Англія. Ціни відразу переведуться в фунти. Купувати будемо в цій валюті, так дешевше після конвертації в гривні.

В горизонтальному меню можете вибрати категорію потрібних товарів: популярне, чоловіки, жінки, діти, футбол, біг, аксесуари, види спорту, бренди і саме цікаве SALE (розпродажі) та DEALS (акції).

Для прикладу, знайдемо не дорогі жіночі кросівки. Вибираємо рубрику LADIES, а там Running Shoes

Відкриється сторінка із всіма жіночими кросівками для бігу. Відсортуємо товари по ціні, від найменшої до найбільшої. Зліва знаходиться стовпчик із фільтрами. Можна відсортувати товари по: Gender (стать), Brand (бренд товару), Product Group (група товару), Colour (колір), Size (розмір) та Price (ціна).

Відкриємо сторінку з кросівками USA Pro Quartz. Тут представлені такі дані:

 1. Ціна
 2. Колір
 3. Розмір
 4. Добавити в корзину
 5. Код товару
 6. Перегляд товару на 360 градусів

Тут і братимете дані для вашого замовлення: ціна, колір (пишіть по англійські, як тут), розмір (якщо ячейка сіра і перекреслена, цього розміру для даного кольору немає).

Якщо вам не вдається скопіювати посилання на товар, то можете прислати мені код товару (на рис. №5)

На деяких товарах є позначка 360 градусів (на рис. №6), це означає, що товар можна подивитися в анімаційному 3D фото з власним обертанням на 360 градусів.

Біля деяких товарів є позначки: Must go (популярне), up to 50% off (скидка до 50%), але самі найкращі і бистро зникаючі знижки це "up to 80% off" та "up to 90% off". 

Як замовити товар на СпортДірект?

Так-як не потрібно чекати на збір компанії на викуп, можете в любий момент оформляти своє замовлення, найближчим часом зроблю викуп.

Заявки можна залишати через Bundler або Shopo

Зробити замовлення через Бандлер Зробити замовлення через Shopo